دانلود نرم افزارهاي رايگان جاوا

بازگشت به صفحه ي اول

دانلود نرم افزارهاي حرفه اي

 

نرم افزار پيش بيني وضعيت آماري

يکي از کاربري هاي تلفن همراه آن است که قابل حمل است و معمولا" تجار و بازرگانان آنرا يک وسيله ي جدايي نا پذير از خود مي دانند. نرم افزار Numeric Forecaster نرم افزاري بسيار پيشرفته است که ام اچ دي سافت براي تجار و بازرگانان آنرا به صورت رايگان به بازار عرضه داشته است . به وسيله ي اين نرم افزار با ورود اعداد منسوب به وضعيت آماري بازار مي توانيد وضعيت جديد را پيش بيني نماييد. براي مثال با وارد کردن نرخ ارز در يک هفته ي متوالي ( هفت روز ) نرم افزار با دقت قابل قبولي نرخ روز هشتم را حساب مي نمايد. براي نصب اين نرم افزار رايگان كافي است فايل ZIP را از طريق لينك زير دانلود نماييد و سپس محتويات آنرا كه دو فايل JAR و JAD است به گوشي تلفن همراهتان انتقال دهيد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد

 

 

تست و آموزش زبان انگليسي با استفاده از تلفن همراه

از آنجا که تلفن همراه همواره وسيله اي در دسترس است و مي تواند وسيله اي مناسب براي پر کردن اوقات فراغت باشد و اکثر کاربران در هنگام فراغت رو به بازي هاي تلفن همراه مي آورند - ام اچ دي سافت برنامه ي آموزش و تست زبان انگليسي را ارايه نموده است که شايد بتوان عرصه ي دانش گرايي را در اين رابطه ايجاد نمود. همچنين اين نرم افزار به شما کمک خواهد کرد که دانش قواعد دستوري زبان انگليسي را فراموش نکنيد . براي نصب اين نرم افزار رايگان كافي است فايل ZIP را از طريق لينك زير دانلود نماييد و سپس محتويات آنرا كه دو فايل JAR و JAD است به گوشي تلفن همراهتان انتقال دهيد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد

 

 

نرم افزار چهره خواني قابل نصب بر روي تلفن همراه

در مقدمه ي علم چهره شناسي آمده است : ( سرشت افراد را آنگونه كه هست بپذيريم و آنگونه كه هستند دوستشان بداريم ) - اين نرم افزار به شما كمك مي كند در كوتاه ترين زمان ممكن قبل از اقدام به دوستي يا مذاكره با شخصي - بر اساس الگوهاي علم چهره خواني به كليات اخلاق وي پي ببريد.اين نرم افزار شامل تصاويري از چهره هاي مختلف و توضيحات كامل آن مي باشد.براي نصب اين نرم افزار رايگان كافي است فايل ZIP را از طريق لينك زير دانلود نماييد و سپس محتويات آنرا كه دو فايل JAR و JAD است به گوشي تلفن همراهتان انتقال دهيد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد

 

 

نرم افزار دوست يابي

به وسيله ي اين نرم افزار رايگان - كه نسخه ي كاربردي بانك اطلاعاتي MDbank مي باشد مي توانيد معيارهاي انتخاب دوست خود را در اين نرم افزار وارد نماييد و براي آنها ارزش گذاري کنيد - سپس نرم افزار به صورت هوشمند معيارها را طبقه بندي مي کند و در قالب يک تست زمينه را براي سنجش افراد بر طبق معيارهاي شما فراهم مي کند.اين نرم افزار از طرف آقاي دالوند ( برنامه نويس اين نرم افزار ) به دوست گراميشان آقاي فرهنگ عالمزاده تقديم شده است که در طراحي االگريتم هوشمند اين نرم افزار کمکهاي شاياني نموده اند.. براي نصب اين نرم افزار رايگان كافي است فايل ZIP را از طريق لينك زير دانلود نماييد و سپس محتويات آنرا كه دو فايل JAR و JAD است به گوشي تلفن همراهتان انتقال دهيد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد

 

 

نرم افزار مديريت زمان - روايت اول مديريت پروژه

به وسيله ي اين نرم افزار رايگان - كه نسخه ي كاربردي بانك اطلاعاتي MDbank مي باشد مي توانيد كارهاي روزانه و متنهاي كاري خود را در گوشي تلفن همراهتان ذخيره كنيد و آنها را بازبيني نماييد و يا علامت گذاري نماييد. تمامي پرسنل شركت نرم افزاري ام اچ دي سافت از اين نرم افزار استفاده مي نمايند - زيرا كارهاي زيادي را در يك روز كاري بايد انجام دهند و به حافظه سپاري آنها گهكاه باعث فراموشي مي شود و از طرفي استفاده از كاغذ باعث پراكندگي مي شود. براي نصب اين نرم افزار رايگان كافي است فايل ZIP را از طريق لينك زير دانلود نماييد و سپس محتويات آنرا كه دو فايل JAR و JAD است به گوشي تلفن همراهتان انتقال دهيد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد

 

 

نرم افزار بازبيني حافظه ي تلفن همراه

به وسيله ي اين نرم افزار قادر خواهيد بود تا صحت عملكرد كارت حافظه ي تلفن همراهتان را بررسي نماييد. اين نرم افزار رايگان است و شما مي توانيد آنرا از طريق لينك زير دانلود نماييد. فايل دانلود شده يك فايل ZIP است كه محتوي دو فايل JAR و JAD است - اين دو فايل را به تلفن همراهتان انتقال دهيد و سپس نصب نماييد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد

 

 

نرم افزار دسترسي آنلاين به اطلاعات روزمره از طريق تلفن همراه ( اولين سرويس آنلاين موبايل ايران )

با دانلود رايگان و نصب اين نرم افزار شما قادر خواهيد بود از طريق منوهاي ويژه ي آن به خبرهاي روزانه - نرخ طلا و ارز - تقويم روزانه ( ساعات و اوقات شرعي ) - هواشناسي شهر هاي ايران - فوتبال ليگهاي ايران و كشورهاي مختلف - فال حافظ - تعبير خواب و جوكهاي روزانه دسترسي داشته باشيد. دانلود و نصب اين نرم افزار رايگان است -فقط براي دسترسي آنلاين به اطلاعات ذكر شده مي بايستي كد دسترسي را به بهاي بسيار اندك خريداري نماييد. اين نرم افزار محصول شركت نرم افزاري ام اچ دي سافت مي باشد كه به سفارش شركت Mdata  برنامه نويسي شده است و بر روي تمامي گوشي هاي تلفن همراه كه قابليت اجراي برنامه هاي جاوا را دارند قابل اجرا است.

براي دانلود و كسب اطلاعات بيشتر اينجا را كليك نماييد

 

اولين بانك اطلاعاتي طراحي شده ويژه تلفن همراه با قدرت ذخيره سازي و جستجوي پنج ميليون داده

يكي از كاربردهاي عمده ي كامپيوترهاي شخصي امروزه در طراحي و استفاده از بانكهاي اطلاعاتي است. در اكثر تلفنهاي همراه قابليت دفترچه ي يادداشت قرار داده شده است اما معمولا امكان جستجو در آنها وجود ندارد و اين به علت فقدان يك الگريتم جستجوي كار آمد در اين زمينه مي باشد. شركت نرم افزاري ام اچ دي سافت مفتخر است كه توانسته اولين نسل بانكهاي اطلاعاتي پيشرفته را در تلفنهاي همراه پياده سازي نمايد. روايت اول اين بانك اطلاعاتي در نرم افزار حسابداري مورد استفاده قرار گرفت و روايت دوم آن هم اينك با نام تجاري MDbank در اختيار كاربران - به صورت رايگان - قرار مي گيرد.

لطفا از طريق لينك زير فايل ZIP را دانود نموده و محتويات آنرا كه دو فايل JAR و JAD مي باشد به گوشي تلفن همراه خود انتقال دهيد و نصب نماييد.

جهت دانلود فايل ZIP اينجا را كليك نماييد